PROJEKT
PUBLIKACJE
MEDIA O NAS
LINKI

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie

 

Agroturystyka

Produkty Regionalne

 

Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 147 gości 
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:299. Error 9: Invalid character

Polska Organizacja Turystyczna prowadzi akcję ?Polska zobacz więcej ? Weekend za pół ceny?, która ma na celu prezentację krajowej oferty turystycznej i zachęcenie turystów do korzystania z usług turystycznych poza głównym sezonem wakacyjnym. To także nowe możliwości promocji wsi jako miejsca atrakcyjnego wypoczynku weekendowego i szanse na  wydłużenie sezonu turystycznego dla agroturystyki i turystyki wiejskiej.

W swoich kulinarnych podróżach po Polsce Karol Okrasa odwiedza Zagrody Edukacyjne.

Udostępniamy linki do zrealizowanych odcinków.

W dniach 26-28 września br. odbyło się trzydniowe seminarium wyjazdowe pn. ?Zagroda edukacyjna ? gospodarstwo zpomysłem?, którego organizatorem był Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.

PDFDrukujEmail

W dniach 16-18 listopada 2016 r. w Dąbrowie Górniczej odbyła się konferencja pn. ?Wdrażanie innowacyjnych działań rolniczych przez członków Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych?.

PDFDrukujEmail

oszeCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza do udziału w konferencji pn. "Wdrażanie innowacyjnych działań rolniczych przez członków Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych". Operacja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Konferencja realizowana jest w ramach Planu operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2016-2017 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR). Konferencja jest częścią szerszego programu edukacyjnego przyjętego przez CDR Oddział w Krakowie, zmierzającego do rozwoju Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych w Polsce.

BAZA GOSPODARSTW EDUKACYJNYCH

Szukaj

 


WSTĄP DO SIECI
Sondy
Jestem