Aktualności

Zagrody Edukacyjne zapraszają na Piknik Poznaj Dobrą Żywność

Ogólnopolska Sieć Zagród Edukacyjnych zaprasza na stoisko promocyjne podczas Pikniku Poznaj Dobrą Żywność, który odbędzie się w Warszawie na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniu 15 czerwca br. w godz. 11.00 - 18.00.


Oferta Zagród Edukacyjnych prezentowana będzie na stoisku w sektorze S-6.

Województwo opolskie z wizytą w śląskich i małopolskich zagrodach edukacyjnych

W dniach 24-26 kwietnia 2013 roku Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie realizował szkolenie „Szlakiem gospodarstw edukacyjnych”. Szkolenie było adresowane do doradców ODDR i mieszkańców wsi opolskiej zainteresowanych wzbogaceniem swojej działalności rolniczej i agroturystycznej o programy edukacyjne.

Promocja Zagród Edukacyjnych na targach w Warszawie

Od 19 do 21 kwietnia 2013  na gości odwiedzających Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c czekały liczne atrakcje. Na połączonych targach LATO 2013 i Agroturystyka ofertę turystyczną prezentowało ponad 200 wystawców z kraju i zagranicy. Targom turystycznym towarzyszyły  Targi Produktów Regionalnych „Regionalia”, gdzie można było posmakować i zakupić oryginalne tradycyjne produkty kulinarne z całego kraju. Łącznie swoją ofertę zaprezentowało niemal 500 wystawców.

Zapraszamy na I Targi Agroturystyka 2013

W dniach 19-21.04.2013 r. w Warszawie odbędą się I Targi Agroturystyka 2013. Wydarzeniu towarzyszyć będą Targi Lato 2013 oraz Targi Produktów Regionalnych - REGIONALIA.

 

Podczas targów prezentowana będzie oferta zagród edukacyjnych należących do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych prowadzonej przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie.

 

Zapraszamy na nasze stoisko promocyjne - Hala A, nr stoiska 85 !

 

Promocja zagród edukacyjnych na XVI Małopolskiej Giełdzie Agroturystycznej w Krakowie

W dniach 13-14 kwietnia br. na obiektach Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie odbyła się XVI Małopolska Giełda Agroturystyczna połączona z II Targami Ogrodniczymi.

 

Pośród licznych wystawców swoje stoisko miał też krakowski odział Centrum Doradztwa Rolniczego. W ramach prezentowanej przez CDR oferty odwiedzający mogli zapoznać się z ideą Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych.

 

BAZA GOSPODARSTW EDUKACYJNYCH

Szukaj

 


WSTĄP DO SIECI
Sondy
Jestem