Szczegółowy widok

RANCZO GAĆ

Właściciel: EWA JACKIEWICZ
Województwo: dolnośląskie
Powiat: oławski
Gmina: OŁAWA
Miejscowość: GAĆ
Numer domu: 36B
Poczta: 55-200 OŁAWA
Telefon: 502 313 426
Fax: -
Poczta elektroniczna: KONTAKT@RANCZOGAC.PL
Strona internetowa: WWW.RANCZOGAC.PL
Szerokość geograficzna: 50.887664
Długość geograficzna: 17.365166

Opis:

"Nie jest sztuką kochać konie, sztuką jest sprawić, aby one pokochały Ciebie".
Najpierw była miłość. Miłość dwóch małych dziewczynek do koni. Ta zaś z czasem przerodziła się pasję i sposób na życie, dzięki którym powstało wymarzone przez nie ranczo. Rancho Gać to gospodarstwo to gospodarstwo rolne, w którym zamieszkują same indywidualności: maskotka - kucyk Parys i inne konie, dynamiczne kozy, kury, psy i kot.
Prowadzone przez nas ranczo odwiedzają liczne przedszkola i szkoły. To właśnie tu odbywają się organizowane przez nasz zespół warsztaty kreatywne, jeździeckie, kulinarne, przybliżające dzieciom specyfikę życia na wsi.

Ranczo Gać znajduje się 7 km od Oławy, tyle samo od Brzegu, a 30 km od Wrocławia. Znajduje się w malowniczym otoczeniu pól, łąk i lasów. Do dyspozycji gości udostępniamy ujeżdżalnię i zadaszone miejsce na piknik lub zorganizowanie imprezy okolicznościowej. Prowadzimy jazdy konne dla dzieci i dorosłych.


Więcej informacji:

Ranczo Gać znajduje się 7 km od Oławy, tyle samo od Brzegu, a 30 km od Wrocławia. Znajduje się w malowniczym otoczeniu pól, łąk i lasów. Do dyspozycji gości udostępniamy ujeżdżalnię i zadaszone miejsce na piknik lub zorganizowanie imprezy okolicznościowej. Prowadzimy jazdy konne dla dzieci i dorosłych. Organizujemy urodziny, warsztaty, wycieczki edukacyjne dla szkół i przedszkoli.Programy edukacyjne realizowane w gospodarstwie:

1. Po nitce do kłębka czyli co powstaje z owczego runa

2. Święty Jacku z pierogami

3. Koń przyjacielem człowieka

4. Zabawy z gliną


Powrót