Szczegółowy widok

CHECZ

Właściciel: Bolesław i Gabriela Tesmer
Województwo: pomorskie
Powiat: kartuski
Gmina: Sierakowice
Miejscowość: Dolina Jadwigi 2
Poczta: 83-341 Gowidlino
Telefon: 691688971
Poczta elektroniczna: g.tesmer@wp.pl
Strona internetowa: www.dolinajadwigi.pl
Szerokość geograficzna: 54.339547
Długość geograficzna: 17.751195

Opis:

Zapraszamy do kilkugodzinnych pobytów edukacyjno- rekreacyjnych na terenie gospodarstwa rolnego. Pobyt dostosowujemy do potrzeb i wieku uczestników. Pomagamy w realizacji treści programowych wynikających z planów dydaktycznych. Umożliwiamy bezpośredni kontakt z zwierzętami będącymi w zagrodzie (krowy, świnie, koza, owca, drób) oraz zdobywanie wiedzy o produkcji roślinnej, o funkcjonowaniu gospodarstwa. Staramy stworzyć rzeczywisty obraz życia na współczesnej wsi i możliwość uczestniczenia w nim.

Oprócz pobytu na terenie zagrody dzieci mają możliwość wyprawy ,,agrobusem” po najbliższej okolicy. Położenie gospodarstwa nadaje się do urządzania plenerów malarskich, fotograficznych, rzeźbiarskich, treningów sportowych i inne.


Więcej informacji:

Prowadzimy czynne gospodarstwo poszerzone o agroturystykę od 2005 roku ofertę kierujemy do zorganizowanych grup (przedszkola, szkoły i innej). Zajęcia prowadzą gospodarze i emerytowani nauczyciele. Gospodarstwo znajduje się w pięknym otoczeniu przyrody, 4 km od Gowidlina przy drodze 211. Zgłoszone do Agrinpol II ,,Uczymy się i wypoczywamy w gospodarstwie rolnym”.Programy edukacyjne realizowane w gospodarstwie:

1. U rolnika


Powrót
osoby z upośledzeniem (niepełnosprawni)
sąsiedzi, kapela