Szczegółowy widok

Gospodarstwo Agroturystyczne "U Chłopa"

Właściciel: Henryk Kostuch
Województwo: pomorskie
Powiat: Kartuzy
Gmina: Chmielno
Miejscowość: Chmielno
Ulica: Wiejska 1
Poczta: 83-333 Chmielno
Telefon: 58 684 23 32
Fax: 58 684 23 32
Poczta elektroniczna: uchlopa14@wp.pl
Strona internetowa: www.uchlopa.com
Szerokość geograficzna: 54.327111
Długość geograficzna: 18.100741

Opis:

Gospodarstwo agroturystyczne „U chłopa” zlokalizowane jest w malowniczym zakątku Chmielna, w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej z bezpośrednim dostępem do jeziora Kłodno, które wraz z dziewięcioma pozostałymi jeziorami tworzy tzw. „Kółko Raduńskie”. Gospodarze  zapraszają dzieci i młodzież szkolną wraz z nauczycielami na zajęcia edukacyjne pod hasłem: „Zostawcie komputery - poznajcie Kaszuby”.

 

Dla różnych grup wiekowych przygotowano  atrakcyjny program zajęć edukacyjnych, w tym m. in. „Janko muzykant” czy „Wykręć się siankiem”.

Właściciele zapraszają zarówno na krótkie pobyty bez noclegu, jak i kilkudniowe z noclegiem. Do dyspozycji są pokoje 2, 3 i 4-osobowe z samodzielnym węzłem sanitarnym.

Jesteśmy kaszubską rodziną pielęgnującą tradycje naszych przodków, które z przyjemnością przekazujemy naszym gościom poprzez śpiew, taniec język i kuchnię kaszubską.

Dodatkowo oferujemy również wyrób masła, przejażdżki wozem, zwiedzanie muzeum ceramiki, bezstresowe spotkania ze zwierzętami gospodarskimi i ognisko.

 

Serdecznie zapraszamy przez cały rok, gwarantujemy niezapomniane wrażenia, bo kto do Chmielna raz przybędzie, ten tu zawsze wracać będzie !


Więcej informacji:

Obiekt położony jest na obszarze Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, 45 km od Gdańska. Na miejscu możliwość jazdy konnej,  wypożyczenia sprzętu wodnego.Programy edukacyjne realizowane w gospodarstwie:

1. Wykręć się siankiem

2. Janko muzykant

3. Od ziarenka do bochenka

4. Na szkle malowane

5. Pieczenie ciasteczek


Powrót
nie
nie
tak
rodzina